Політики та зірки Голлівуду пробігли Києвом


Політики та зірки Голлівуду пробігли Києвом

 

У марафоні взяли участь не тільки люди, а й страви

 

5 та 6 жовтня в Києві відбувся десятий Wizz Air Kyiv City Marathon, в якому взяли участь команда Premier FOOD та Mr.Grill Hotdogs&Burgers. Компанію марафонцям склали велетенський хот-дог та всесвітньо відомі політики та зірки Голлівуду.

Участь у Wizz Air Kyiv City Marathon для команди Premier FOOD та Mr.Grill Hotdogs&Burgers – не просто можливість взяти участь у масштабній події, а й приємна нагода показати себе, і продукцію. Учасники забігу не тільки вдягли фірмову форму, а ще й розважили інших бігунів перформансом, завдяки якому показали, що фірмова страва ресторану, хот-дог, популярна у всьому світі.

До справи вони підійшли з креативом та нагадали, що хот-доги вже давно стали кулінарним шедевром і полюбилися людям у різних країнах світу незалежно від рівня їх статків.

Так, крім марафонців на дистанцію вийшли й “зірки”. Відзначимо, що компанію марафонцям склали саме ті особистості, про любов яких до хот-догів відомо усьому світу: Дональд Трамп, Арнольд Шварценеггер, Мерилін Монро, Юлія Тимошенко та Джордж Буш. Цього разу, правда, Дональд Трамп не роздавав хот-доги, та й Джордж Буш не частував гостей цією стравою. Але від цього подія не стала менш веселою. До речі, ці зірки шоу-бізнесу та політики добре знайомі відвідувачам Mr.Grill Hotdogs&Burgers – їх портрети стали родзинкою інтер`єру ресторану. Чому? Бо хот-доги Mr.Grill люблять всі – від студента до президента.

Слоган Mr.Grill: “Тільки справжнє м’ясо!”. Але під час марафону команда вирішила довести, що м`ясо у хот-догах не тільки справжнє, а ще й свіже настільки, що може бігати. І їм це вдалося, адже вулицями Києва й справді пробіг хот-дог.

“Головний принцип нашої компанії – виробляти тільки ту продукцію, яку їмо вдома ми та наші діти. Саме він став запорукою успіху нашого проекту. Ми прагнемо показати, що смачні хот-доги та здоровий спосіб життя – речі, які можна поєднати. Найважливіше в цій справі – правильно підійти як до спорту, так і до приготування страв. Наприклад, підібрати натуральні інгредієнти для хот-догів – тільки справжнє м`ясо, тільки натуральні соуси», – каже засновник групи компаній Віталій Войтович.

Думку засновника розділяє й команда. Саме тому ідея показати свіжість продукції та страв і провести час разом сподобалася працівникам Premier FOOD.

Нагадаємо,  Premier FOOD – група компаній, яка займається виробництвом та постачанням продукції для виготовлення хот-догів та бургерів на АЗС та HoReCa. Ресторан Mr.Grill Hotdogs&Burgers – це логічне продовження діяльності компанії Premier FOOD, щоб усі бажаючі змогли насолодитися неперевершеним м‘ясним смаков найкращіх в Украъні хот догів та бургерів, та впевнитися в якості продуктів.